1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Udemy’de Ücretsiz Sunulan Kurslar
Trendlerdeki Yazı

Udemy’de Ücretsiz Sunulan Kurslar

bedava ücretsiz udemyde satılan kurslar

Udemy.com yüz binlerce kursu ve milyonlarca kursiyeri bir arada toplayan çevrimiçi bir online kurs platformudur. Bu online kurs platformunda ücretsiz ve ücretli olmak üzere 100.000’den fazla kursu barındırmaktadır. Yazılım/Kodlama kurslarından Fotoğrafçılık kurslarına kişisel gelişim kurslarından pazarlama kurslarına kadar aradığınız tüm kursları bu online platformda bulabilirsiniz.

1Udemy Ücretsiz Yazılım Geliştirme Kursları

Ücretsiz sunulan yazılım geliştirme kursları sayesinde ister web geliştirme ister uygulama geliştirme konusunda beceri sahibi olacaksınız.

Python 3: A’ dan Z’ ye Programlama kursu sayesinde gerçekçi projeler oluşturup sıfırdan ileri düzeye kadar Python 3 ile programlama yapabileceksiniz.

Python 3 Kursuna Git

Uzmanından Ücretsiz WordPress Eğitimi kursu sayesinde wordpress altyapısını kullanıp düşlediğiniz wordpress sitesini oluşturabileceksiniz.

Ücretsiz WordPress Kursuna Git

Algoritma ve Programlama Mantığı Eğitimi kursunda Algoritma ve programlamanın mantığını anlayıp yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Algoritma ve Programlama Mantığı Kursuna Git

Kapsamlı Android Programlama Eğitimi kursu ile geliştirmek istediğiniz mobil uygulamaları oluşturup geliştirme yeteneğine sahip olacaksınız.

Android Programlama Kursuna Git

Daha Fazlası ;

2Udemy Ücretsiz İşletme Kursları

Ücretsiz işletme kursları sayesinde online olarak para kazanma finans, girişimcilik, iletişim, yönetim, satış, strateji, operasyonlar, proje yönetimi, iş hukuku, veri analizi v.b. bölümlerde bilgi sahibi olabileceksiniz.

Domain Alıp Satarak Gelir Elde Edin kursu sayesinde domain ( alan adı ) alıp satmaktaki püf noktaları, hangi domainlerde gelir elde edebiliriz sorularınızı çözebilecek bir kurstur.

Ücretsiz Domain Alıp Satarak Gelir Elde Edin Kursuna Git

E-Ticaret Eğitimi kursu sayesinde N11 – Gittigidiyor – Hepsiburada – Trendyol gibi pazar yerlerinde nasıl e-ticaret yapılır eğitimine sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Eğitimi Kursuna Git

Danışmanlık: Başkalarına Yardım Ederek Para Kazanın danışmanlık vererek gelir elde etmek isteyenler için bir kurs.

Yardım Ederek Para Kazanın Kursuna Git

Daha Fazlası ;

3Udemy Ücretsiz Finans ve Muhasebe Kursları

Bu bedava kurslar sayesinde finansal bilgi yeterliliği kazanacaksınız.

FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ Kişisel gelirinizi nasıl iyi yönetirim değerlendirirm hakkında detaylı bir kurs.

FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ Kursuna Git

Kripto Borsalar Kripto paralar hakkında bilgi ve bitcoin hakkında bilgilendirme kursudur.

Kripto Borsalar Kursuna Git

Bitcoin veya kripto paralar ile al-sat yaparak para kazanın Bitcoin ve kripto paralar nedir borsaya nasıl girilir al sat yaparak nasıl para kazanılır eğitimi alacaksınız.

Kripto paralar ile al-sat Kursuna Git

Daha Fazlası ;

4Udemy Ücretsiz BT ve Yazılım Kursları Kursları

Bilişim teknolojileri ve yazılım kurslarında robotik kodlamadan etik hack kurslarına kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Linux: Herkes İçin Özgür İşletim Sistemi Sıfırdan başlayan kişiler için temel düzeyde linux komutlarını ve işletim sistemi hakkında detaylı bilgi alacaksınız.

Linux Kursuna Git

Hiç Bilmeyenler için Python bu kursta daha önce hiç python kullanmamış kişiler için sıfırdan başlangıç için olan bir bedava python kursudur.

Python Kursuna Git

Hiç Bilmeyenler için Python bu kursta daha önce hiç python kullanmamış kişiler için sıfırdan başlangıç için olan bir bedava python kursudur.

Python Kursuna Git

Siber Güvenlik -Gökhan Muharremoğlu ile Etik Hacking/Savunma Siber güvenlik ile etik hackerlık dersi ile internet savunma sanatları hakkında bilgi edineceksiniz.

Etik Hacking/Savunma Kursuna Git

Daha Fazlası ;

5Udemy Ücretsiz Kişisel Gelişim Kursları

Mutsuz ve Başarısız Çocuk Yetiştirmenin Yolları Çocuk yetiştirirken yapılan hatalar ve çocukların mutsuz ve başarısız çocuk yetiştirmeme hakkında bilgi edineceksiniz.

Mutsuz ve Başarısız Çocuk Yetiştirmenin Yolları Kursuna Git

Üniversite, Bölüm, Meslek ve Kariyer Tercihi Eğitimi Doğru tercih yapabilme ve kişisel kariyer konusunda karar verebilme becerisi kazanacaksınız.

Üniversite, Bölüm, Meslek ve Kariyer Tercihi Eğitimi Kursuna Git

Mutlu Olmak hayatınızda nasıl en mutlu yeşilde yaşayabileceğinizi bu kursta öğreneceksiniz.

Mutlu Olmak Kursuna Git

Daha Fazlası ;

6Udemy Ücretsiz Tasarım Kursları Kursları

Yeni Başlayanlar İçin Adobe Photoshop Temel Tasarım Eğitimi bu kurs ile temel düzeyse bedava photoshop kursuna sahip olacaksınız.

Adobe Photoshop Kursuna Git

Photoshop İçinde Pratik Uygulamalar bu kurs ile photoshoptaki yeteneklerinizi çalışmalarınızı nasıl pratiğe dökebilirsiniz detayları ile karşınızda.

Photoshop İçinde Pratik Uygulamalar Kursuna Git

Kolay ve Hızlı Illustrator CC Öğrenin bu kurs ile illustrator cc kullanarak profesyonel vektör çizimleri 3d çizimleri öğreneceksiniz.

Illustrator CC Kursuna Git

Daha Fazlası ;

Yorum Yap

Yorum Yap